סאפ למכירה : מחפשים גלשן סאפ? זה בשבילכם!

התנסיתם בגלישה סאפ והתאהבתם ועכשיו אתם רוצים גלשן אישי שלכם. כזה שאתם תבחרו ותוכלו להשתמש בו בכל זמן שתרצו. אז מאיפה מתחילים לבחור?

 

עם כניסת גלישת הסאפ למיינסטרים והפיכתה לספורט אתגרי מהנפוצים בעולם, השוק התפתח, נפתחו קורסים רבים, אנשים רבים אימצו להם את הגלישה כתחביב ואפשר אפילו למצוא חוגי וקייטנות סאפ לגולשים הצעירים שבבית. אך מעבר לזמן הקורס בו אתם משתמשים בגלשן של בית הספר, אתם רוצים גלשן חדש שלכם בו תוכלו להשתמש בסופי שבוע או אחרי העבודה, ככל שתרצו. הבחירה היא לא פשוטה. קיימים סוגים שונים ורבים של גלשנים והבחירה בינם היא לא קלה.

 

כאשר אנו מחפשים ומוצאים מודעות של גלשן סאפ למכירה, חשוב כי נזכור שמעבר לאסתטיקה וליופי של הגלשן, יש חשיבות גבוהה למספר נקודות:

  • צורה – הצורה (shape) של זנב הגלשן (Bottom Counter) חייבת התאמה מלאה למידות שלכם (גובה ומשקל) ולניסיון שלכם בגלישה. אם אתם לומדים במקום מסודר ויש לכם עם מי להתייעץ, תוכלו לבקש סיוע בבחירת הגלשן שלכם או לחילופין לקרוא מידע באינטרנט ולראות איך אתם בוחרים את השייפ שמתאים לכם וישרת אתכם בצורה הטובה ביותר
  • מיקום – מיקום הגלישות המתוכננות שלכם הוא מהותי. הגלשן שנקנה לגלישה באגם, בים שקט, בים סוער או בנהר, הם גלשנים שונים, עם מוטיבים שונים והגלשן צריך להתאים לתנאי השטח שלנו. נבחן את נפח הגלשן מכיוון שהוא המשפיע העיקרי על ההתאמה של הגלשן למקום הגלישה. אם אתם יודעים מרא שברוב הזמן, תחתרו בעיקר במים רגועים ללא גלים, אז כדאי שיהיה לכם גלשן ארוך יותר המספק לכם שטח גדול יותר, יציבות ומהירות לתנועה חלקה במים הנוחים. אם אתם יודעים שיזדמן לכם לעיתים קרובות להכניס את הגלשן למים עם גלים ,אז כדאי לחפש גלשן קצר על מנת לאפשר לכם טווח תנועה חלק וטוב יותר
  • מחיר – כמובן שכמו בכל דבר, גם בבל גלשני סאפ, טווח המחירים הוא עצום ומאפשר לנו יכולת בחירה בין גלשנים ממותגים, גלשנים מקצועיים וגלשנים לחובבים, שגם בהם יש מגוון רחב וחברות שונות. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם המורה שלכם לגלישה על גלשן שיתאים לצרכים ההתחלתיים שלכם ולא לרוץ ולקנות ישר גלשן מקצועי. תנו לספורט הזה הזדמנות ותהנו ממנו!