בלוג קאונט


מקלחונים מיטרני

חדר האמבטיה הוא ללא ספק אחד המקומות שמשרים עלינו רוגע ושלווה אחרי יום עמוס, לחוץ, מלא בסידורים, פגישות וארגונים. כשאנו מתקלחים זה הזמן שלנו להשקיע כמה דקות מהיום בטיפוח עורנו, טיפוח שיערנו ופינוק מושלם בעזרת מים חמימים שזורמים על גופנו. זו הסיבה שחברת מיטרני אחת החברות הידועות בארץ לייצור ולאספקה של מקלחונים, ברזים, ארונות אמבטיה, כיורים, חיפויי זכוכית לאמבטיה ועוד באיכות ללא פשרות הן מבחינה עיצובית של כל אותם מוצרי אמבטיה והן מבחינת חומרי הגלם בהם מיטרני בחרה להשתמש.

מקלחונים מיטרניחוויה קסומה של פינוק

אם אתם נמצאים לפני שיפות מסיבי של חדר האמבטיה או לחלופין עוברים לבית/דירה חדשים מיטרני היא בהחלט המקום לתכנן בו את המקלחון וכל חדר האמבטיה עצמו והנה לכם כמה סיבות לכך.

מגוון של אפשרויות

מכירים את זה שאתם מגיעים לחנות אבל המלאי כל כך מוגבל ככה שכל דבר שמוצא חן בעיניכם פתאום לא קיים בכלל. אצל מיטרני יש כל כך הרבה אופציות, המלאי לרוב מלא מה שמאפשר לכם לבחור מקלחון מבין קשת רחבה של מקלחונים מסוגים שונים שכמובן יתאימו למבנה האמבטיה שלכם באופן מושלם. בין אם אתם מחפשים מקלחון חזיתי, מקלחון מעוצב עגול, מקלחון פינתי או נישתי במיטרני יש הכל מהכל.

זכוכית מחוסנת ואיכותית

הדבר אולי החשוב ביותר כשאנו בוחרים מקלחון הוא ללא ספק הזכוכית. היא זו שמשפיעה על אורח החיים של המקלחון, על תחושת הניקיון וכמובן על התחושה במקלחת עצמה. אצל מיטרני תוכלו לבחור בין זכוכית שקופה, זכוכית אסידטק מלא, אסידק פסים, אסידק עיכולים, אסידק קוביות ואסידק פפיטה והכל בכדי שכל אחד יוכל למצוא את עצמו במיטרני. בנוסף, תוכלו לרכוש שם את כל האביזרים המשלימים בין אם מדובר בכיור רחצה, ברזים לאמבטיה מסוגים שונים בעוצמות מגוונות, ארונות אמבטיה יפהפיים ועוד.

בנוסף, במיטרני אתם משלמים על איכות, שירות ואחריות שהם שלושה דברים חשובים בכל חלל אותו אתם מעצבים בחלל ביתכם. תוכלו להנות תחת קורת גג אחת ממגון רחב של מוצרי אמבטיה, זאת בכדי למקסם את החוויה במקלחת ולהנות מאותם מוצרים לאורך שנים רבות.