בלוג קאונט


השכרת משאיות

5 דברים שצריך לחפש בזמן השכרת משאית

בדרך כלל אנו מרוצים פשוט על ידי הגשת בקשה למשאית להשכרה באתר או באפליקציה.

אנו נותנים תשומת לב מועטה לדברים המגדירים את חווית הלקוח – המאופיינת בזמני ובטיחות המסירה, וגורמים רבים נוספים. אנו מבינים את הטעויות שלנו רק אחר כך כשמשהו משתבש, או כשאנחנו לא מצליחים להשיג את המטרה, אך 04אז כבר אין שום טעם לבכות על חלב שנשפך. להלן הדברים המובילים שצריך לחפש בזמן השכרת רכב מסחרי.

  1. קיבולת הרכב

עשו שיעורי בית ראשוניים בכדי להבין כמה שטח המשלוח ייקח. זה חוסך זמן וכסף, לא רק לכם אלא גם לחברת ההובלות שאתם הולכים לשכור. כאשר ישנם מספר פריטים, ההערכה המוקדמת הופכת חשובה יותר. זה יעזור לכם להזמין משאית עם הקיבולת הרצויה.

  1. מצב המשאית

מצבה של המשאית חשוב מאוד למשלוח בטוח ובזמן. מה אם יקרו תקלות – צמיגי המשאית יתפנצ'רו או שהמנוע יפסיק לעבוד או משהו לא נעים? המצבים מכניסים לבעיות לא רק את הנהגים אלא גם את הלקוחות. כדי להימנע מחוויה מאכזבת עליכם להיות ערניים. שאלו על מצב המשאית לפני שאתם שוכרים אותה.

  1. דירוגי נהגים

בסופו של דבר, איכותה של חברת משאיות להשכרה תלויה בכמה טובים הנהגים והצוות התומך שלה. מרבית חברות השכרת המשאיות נוהגות לשתף את ביקורות הלקוחות או הדירוגים אודות הנהגים שלהם כאשר הלקוחות מזמינים משאית באמצעות האפליקציה או האתר שלהם. אם חברת הזמנת המשאיות שלך מספקת את המידע, זה יעזור לכם מאוד בבחירת נהג עם דירוג מוצלח.

  1. זמינות של עוזרים

אם אתם רוצים להימנע מטרדות הטעינה או הפריקה, מן הסתם, עליכם לחפש סוכנות להשכרת משאיות שתוכל לספק לכם עוזר.

  1. חווית לקוחות עבר

בעולם המקוון לא ייקח הרבה זמן כדי לדעת מה הלקוחות חושבים על חברה. קיראו ביקורות ב- Google, מורגן קפיטל, במדיה החברתית ובפורטלים אחרים. הביקורות מדברות על חווית הלקוחות. בידקו ביקורות באתרים מהימנים רק מכיוון שחברות מסוימות לרוב מקימות סוכנויות שיווק דיגיטליות כדי ליצור ביקורות מזויפות לטובתן.