בלוג קאונט


ג'קוזי למכירה

ג׳קוזי למכירה

אנשים רבים מתלבטים איזה אמבט ג׳קוזי לרכוש. האם כדאי לבחור באמבט ג׳קוזי המיועד לשני אנשים, או שמא עדיף כבר ללכת על הגרסא המוגדלת, איזה יצרן נחשב להכי טוב, כמה כסף כדאי להשקיע באביזר פינוק כמו ג׳קוזי, מה עוצמת המנוע המינימלית עליה חשוב להקפיד, כמה שנות אחריות אמורה החברה שמוכרת לנו את אמבט הג׳קוזי לספק לנו ועוד. לשאלות אלה יש המון תשובות והן בעיקר תלויות בכל. אם אתם זוג, שלא מרבה לארח כמות גדולה של אנשים, אלא ההורים שלכם הם המבקרים העיקריים שלכם, אמבט ג׳קוזי זוגי בהחלט יכול להספיק לצרכים האישיים שלכם. לעומת זאת, אם אתם זוג או משפחה שמרבים לארח ומעוניינים לשתף את האורחים שלכם בחוויה המפנקת אותה יצרת לעצמכם, שווה לכם לשקול אמבט ג׳קוזי גדול יותר המתאים ל5, 6, 7 או אפילו 10 אנשים, זאת בהתאם לתקציב העומד ברשותכם. סוגיית המחיר היא מעט בעייתית בכל הנוגע לרכישת ג׳קוזי שכן בעקבות התפתחות של הנישה הזו, מנעד המחירים התרחב משמעותית בשנים האחרונות. המחיר נקבע בהתאם לסוג הג׳קוזי ולכן יש חברות שפונות לקהל מסוים, קהל עם כסף ואלו מציעות אמבטי ג׳קוזי במחירים גבוהים במיוחד. לעומתן, יש חברות שמבינות את הצורך של מעמד הביניים באמבט ג׳קוזי מפנק ולכן מאפשרות לרכוש אמבט ג׳קוזי מעט פחות איכותי או קצת פחות גדול אך במחיר של כמה אלפי שקלים בודדים ולא כמה עשרות אלפי שקלים. יחד עם זאת, במידה ואתם ממש רוצים להתפנק אך אין ברשותכם תקציב גדול במיוחד, תוכלו לבחור באחת משתי האופציות הבאות.

 

אמבט ג׳קוזי מתנפח – מדובר בהמצאה חדשה יחסית שנכנסה לישראל. ג׳קוזי זה נחשב לנייד, הוא מציע בדיוק את אותם היתרונות שאמבט ג׳קוזי קבוע מציע אך המנוע שלו קצת פחות עוצמתי והמחיר בהתאם. עם ג׳קוזי מתנפח תוכלו להנות מהחוויה עד הסוף ולהעבירו מהגינה הבייתה, בהתאם לתנאי מזג האוויר. המחיר הוא כמובן מחיר אטרקטיבי מה שיאפשר לכם לקבל את הספא הביתי, מבלי לקרוע את הכיס ועדיין להרגיש לכמה דקות ביום שאתם בספא או בבית מלון.

 

ג׳קוזי למכירה במחירי יד שנייה- תתפלאו לגלות שאנשים רבים רוכשים לעצמם אמבט ג׳קוזי איכותי באלפים ולעתים גם בעשרות אלפי שקלים ולאחר כמה חודשים, הם מציעים את אותו אמבט בדיוק למכירה משיקולים שונים שלהם. אם תחפשו היטב ותבצעו סקר שוק באתרי יד שנייה ואתרים להשוואת מחירים, תוכלו להנות מאמבט ג׳קוזי מפנק במחיר מצוין.