בלוג קאונט


מנעולים בחיפה

מנעול הוא אמצעי שמטרתו לספק פתרון מיגון ואבטחה. בבחירת פתרונות מן הסוג הזה יש לשים לב למספר דגשים חשובים:

א. התאמה לאופי השימוש – ההבדל העיקרי הוא בין מיגון דלתות, בתים ורכבים. לכל פתרון מיגון יש מאפיינים שונים. מומלץ להתאים את פתרונות המיגון לאופי השימוש ובמידת הצורך להתייעץ עם אנשי  מקצוע. מהבחינה הזו אין הבדל בין בחירת פתרונות אבטחה ומיגון בחיפה, לבין בחירת פתרונות מן הסוג הזה בתל אביב, בדרום או ברמת הגולן.

ב. בדיקת יצרן ומותג – למותג מוכר ובעל מוניטין חיובי יש משמעות גדולה בבחירת פתרונות מיגון ואבטחה. יצרנים גדולים לא יסכנו את המוניטין שלהם בגלל המחיר. הם ישתמשו בחומרי הגלם הטובים ביותר, יעמידו לרשות הלקוח מגוון רחב של אפשרויות וגם יציעו שירותי תחזוקה, תיקונים וייעוץ ללא תוספת תשלום.

ג. התקנה מקצועית – תושבי חיפה צריכים להזמין רק אנשי מקצוע להתקנת מנעולים. אין טעם לנסות להתקין מנעולים בחיפה באופן עצמאי, כי יש שורה ארוכה של שיקולים אליהם חשוב להתייחס. ההתקנה חייבת להתבצע על פי הסטנדרטים המקובלים בענף הפריצות ולפי אישור של משטרת ישראל. התקנה מקצועית גם משתלמת בטווח הארוך, כי היא מעניקה שקט נפשי שאותו אי אפשר לקבל בדרכים אחרות.

מתי מזמינים פורץ מנעולים בחיפה?

לא צריכים לחכות לתקלה במנעול כדי להזמין פורץ מנעולים בחיפה. אפשר להתייעץ איתו לפני שמחליפים מערכת מיגון ואבטחה, להזמין אותו לבדיקה תקופתית או להתקשר אליו כשנתקעים מחוץ לדלת עם מפתח שבור בתוך הצילינדר. היתרון של הזמנת מנעולן מקומי הוא שקל יותר לאסוף עליו המלצות וחוות דעת אובייקטיבית. רצוי לנצל את היתרון הזה ולשמוע מה חברים או בני משפחה חושבים על המנעולן, עוד לפני שמכניסים אותו הביתה או נותנים לו אישור לשכפל את המפתחות של הרכב.

לסיכום, כל מי שרוצה לישון בשקט בלילה צריך לדאוג לכמה שיותר פתרונות אבטחה אפקטיביים. באיזור חיפה והקריות עושים את זה באמצעות התייעצות עם מנעולן מקומי. המנעולן מכיר את האיזור והוא אחראי בין היתר על התקנת מנעולים.