בלוג קאונט


צפיות ביוטיוב

אנשים רבים בעולם, החל מילדים צעירים ועד אנשים מבוגרים, הפכו לידועים או מפורסמים בזכות קטעי הוידאו שפרסמו בערוצים שונים – בטלוויזיה, סדרות שונות, וכמובן יוטיוב. יוטיוב היא רשת מובילה לסרטונים וקטעי וידאו בכל התחומים. רשת היוטיוב מארחת מגוון של סלבריטאים, מפורסמים, בעלי עסקים, נערים, יוטיוברים, מטיילים, גולשים ועוד המון סוגים של אנשים המפרסמים מדי יום ביומו קטעי תוכן המשעשעים ומבדרים את הגולש ברשת. לא מזמן יצאה כתבה בנושא יוטיוב שבה נעשה חישוב שבמידה והיו לוקחים את כל הסרטונים שפורסמו עד היום ביוטיוב ומאחדים אותם לסרט אחד, הסרט היה באורך של 1,000 שנים. תחשבו עד כמה הרשת הצליחה במרוצת השנים.

כמו בכל רשת חברתית, על מנת להתפרסם ולהיות פופולרי ביוטיוב עליך לקבל כמה שיותר צפיות ביוטיוב בסרטונים שאתה מפרסם על מנת להגיע לעמודים ראשונים בקטגוריות שהמערכת של יוטיוב מפרסמת. על מנת להגיע לכמות צפיות גדולה ומספקת שאף תוכל בהמשך להניב לכם רווח על ידי הצבת פרסומות וידאו, יש כמה דרכים שיוכלו לסייע לכם. במאמר זה תלמדו איך לקבל יותר צפיות ביוטיוב לסרטונים שלכם במרחק של כמה צעדים פשוטים.

  1. תארו את הסרטון שלכם בשדות המתאימים לכך. אל תתעלמו מהצעד הזה מכיוון שעליכם לקחת בחשבון שהאנשים שצופים בסרטונים בדרך כלל קוראים את התיאור. וככל שהוא יותר מפורט וקולע כך יגבר הסיכוי שהצפיות – יעלו.
  2. השתמשו בתגים הטובים ביותר. לכתוב כמה שיותר תגים שקשורים לסרטון שלכם, ככל שתכתבו יותר תגים כך גם יגדל הסיכוי שימצאו את הסרטון שלכם.
  3. שלחו את סרטון היוטיוב שלכם לחברים בעבודה, למשפחה ולמכרים. צרו רשימת דואר אלקטרוני המורכבת מאנשים שונים שאתם מכירים מספיק טוב כדי שיהיו מסוקרנים מסרטון הוידאו החדש שלכם. שלחו להם הודעה כל כמה ימים או שבועות כאשר יוצא סרטון חדש אבל הקפידו לא להספים יתר על המידה, כי ככל שתשלחו יותר בתדירות גבוהה יותר, לאנשים ברשימת הדואר ימאס מהעסק והם יחסמו אתכם. אתם יכולים להוסיף בכל מייל גם שאתם רוצים את חוות הדעת שלהם, כך שיגברו הסיכויים שהם יצפו בסרטון.