הובלות מנוף

הובלות מנוף

חברת שנירגו הובלות מספקת פתרונות הובלה מתקדמים, יעילים, מהירים ובין השאר מתמחה בהובלות עם מנוף הרמה. החברה מבצעת שירותי הובלות בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצלייה ובכל אזור המרכז וגוש דן. אם בעבר המנופים היו מסורבלים וקשים לתפעול, הטכנולוגיה מביאה איתה מנוף הרמה חשמלי שמאופיין בחוזק, עמידות, תפעול קל ובטיחות לפני הכל. את הציוד עצמו מעבירים באמצעות משאית מנוף שמסייעת לחסוך זמן רב בתהליך ההעברה.

מתי נהיה זקוקים למנוף הרמה בתהליך של מעבר דירה או משרד?

ובכן, מנוף לפרוייקט כמו העברת דירה עם שימוש במכשור הובלות מנוף  או העברה של משרד יכול לספק לנו פתרון אופטימלי כאשר יש ציוד הממוקם בגובה. אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. המנוף מאפשר להרים ציוד כבד ומתאים במיוחד לחללים הממוקמים גבוה כמו פנטאוזים או דירות גג. פעמים רבות בבניינים ללא מעלית בהם המעברים צרים ו/או יש קושי להגיע עם רכב ההובלה עד לפתח הבניין, יש צורך במנוף הרמה שמקל על העבודה, מקצר את זמני ההובלה והמעבר ולא פחות חשוב חוסך המון עבודת סחיבה ומשקל למובילים.

מובילים עירניים ואנרגתיים הם המובילים אותם אתם רוצים בתהליך מעבר הדירה שלכם ולכן אם אתם חושבים שקיים הצורך למנוף הרמה בפרוייקט המעבר שלכם, אנא התייעצו איתנו ואנחנו כבר נבדוק את העניין בצורה היסודית, המקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

את השירות אנו מספקים בתיאום מראש כמובן כאשר נשלח מומחה לבית ממנו אתם עוברים ואל הבית אליו אתם עוברים, זאת בכדי להבטיח תהליך העברה בטוח ויעיל. מנוף הרמה מונע פעולות כמו גרירה של החפצים והרהיטים שלכם במעלית או על הרצפה ולמעשה מסייע לשמור על תכולת הדירה כפי שהיא ומצמצם משמעותית את הסיכוי לנזקים.

העלות של מנוף הרמה משתנה בהתאם לכמות התכולה, סוג המנוף שתבחרו ומשך הזמן שבו המנוף יהיה בפעולה. במידה והמנוף אינו הפתרון האידיאלי עבורכם, נשמח להציע לכם עוד מגוון פתרונות בכדי להבטיח מעבר התואם את צורכי המעבר ואת הצרכים שלכם כמובן.

הובלות מנוף - בלוג קאונט