ניקיון

15 דברים שחייבים לדעת שמחפשים שירותי ניקיון למשרד

לשכור שירותים של חברת ניקיון לעסק מאפשר לחלל העבודה שלכם להיות נקי ומסודר, תוך שמירת מצב בריאותי תקין ואף עלייה בתפוקת העובדים. למרות העובדה שלא מכל חברת ניקיון תקבלו את אותה התוצאה.

אם תרצו שההשקעה שלכם בחברת הניקיון שבחרתם תניב פירות, עליכם לבחור בחברה הנכונה. הנה כמה מהדברים שעליכם לדעת כאשר מחפשים חברת ניקיון לבניינים או למשרדים.

 

מאפיינים של חברת ניקיון טובה

ניסיון עם לקוחות עסקיים

לא כל חברת ניקיון תתאים כשזה נוגע לעסק שלכם. צוות ניקיון יכול להיות מקצועי בכל הנוגע למקומות מגורים, אך זה לא אומר שיש להם את היכולת והאמצעים בכל הנוגע לחללי עבודה ומשרדים. שימו לב שלחברה שאתם מתכוונים לשכור את שירותיה יש את הניסיון בעבודה עם לקוחות עסקיים.

גמישות בשעות

אתם צריכים שעובדי הניקיון יעבדו סביב העובדים שלכם, אתם לא יכולים שעובדי הניקיון יפריעו במהלך העבודה או יפריעו ללקוחות שלכם ולכן אתם צריכים צוות ניקיון שיגיע בשעות שנוחות לכם ולא ההפך.

עקביות

עקביות היא חשובה לא פחות, בדרך כלל אתם צריכים שצוות הניקיון יגיע לפחות פעם בשבוע באותה שעה ויבצעו את אותה עבודה כל פעם מחדש.

נגישות כספית

השיקול התקציבי הוא דבר חשוב בכל הנוגע להשכרת כל סוג של שירות לעסק שלכם. מצד אחד אתם תרצו חברת ניקיון שתתאים לדרישות התקציב שלכם ומצד שני אתם לא תרצו חברת ניקיון זולה מידי. וודאו שאתם מקבלים תמורה טובה לכספכם.

שירותים מקיפים

ככל הנראה המקום שלכם יצטרך יותר משטיפה מהירה כל כמה שבועות. אתם תצטרכו גם שטיפת חלונות, פוליש רצפות ואולי גם חיטוי רציני. אז לפני שאתם שוכרים חברת ניקיון, עשו רשימה של השירותים שתזדקקו להם, אפילו אם זה לא באופן קבוע ואז וודאו אם אותה חברה מספקת את השירותים הללו.

תוכניות בהתאמה אישית

אתם תרצו להתאים את התוכנית המתאימה ביותר שתפיק לכם את המירב בהתאם לתקציב. לדוגמה, אתם תרצו מספר שירותים סטנדרטיים מידי שבוע אך שטיפת החלונות תתבצע פעם בשנה.

ניסיון בסוג העסק שלכם

בעסקים מסוימים דרושים שירותי ניקיון מסוימים. לדוגמה, אם אתם עובדים בתעשיית המזון או תעשיית התרופות, אתם תצטרכו חברה שמתמחה בניקיון הציוד הייחודי שלכם.

תקשורת ברורה ומוגדרת

איך תנהלו את התקשורת עם חברת הניקיון שלכם במידה ויש לכם שאלות או תרצו לתת משוב כזה או אחר? אם תרצו מערכת יחסים יציבה עם חברת הניקיון שאיתה אתם עובדים אתם תרצו לבחור אחת שהתקשורת איתה קלה ויעילה.

בטיחות

נהלי בטיחות חשובים בכל מקום – גם שמדובר בניקיון. לפני שאתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון וודאו שהיא עומדת בדרישות הבטיחות של המקום שלכם.

ביצועים גבוהים

אתם צריכים לשאול לגבי שיטת העסקה של חברת הניקיון, האם הם שוכרים את העובדים שלהם או שיש להם קבלן משנה? האם הם בודקים את העבר של העובדים שלהם לפני שהם מעסיקים אותם? צוות הניקיון שלהם יהיה במבנה שלכם באופן קבוע ולכן חשוב שיהיה ניתן לסמוך עליהם.

שיעורי תחלופה נמוכים

זהו יתרון שיהיה לכם צוות ניקיון שמכיר את המבנה שלכם ומרגיש בו בנוח. ולכן תרצו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון ששיעור תחלופת העובדים שלה נמוך מה שאומר שאותו צוות יעבוד אצלכם באופן קבוע.

רישיונות וביטוחים

לא משנה איזו חברה תבחרו, חשוב שיהיו לה את הרישיונות המתאימים לעבוד במדינה שלכם או בסביבה שלכם. חשוב שיהיו מבוטחים בביטוח שיכסה כל מצב שיכול לקרות בזמן שהם עובדים במבנה שלכם.

גישה לחומרים איכותיים

האספקה והציוד שחברת ניקיון משתמשת בהם יכולה ליצור שינוי גדול באיכות העבודה. שאלו לגבי הכלים בהם החברה משתמשת ובאיזו תדירות הם מוחלפים וכך תדעו שנעשה שימוש במוצרים האיכותיים ביותר לעסק שלכם.

אפשרות לניקיון ידידותי לסביבה

חשוב גם לבחור בחברת ניקיון שמשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה. זה גורם להפחתה בשימוש בחומרים כימיים במבנה שלכם, ירידה בתגובות אלרגיות מצד העובדים שלכם וירידה בטביעות הרגל הפחמניות.

משובים חיוביות מלקוחות

כל המאפיינים הנ"ל חשובים לחוויית הלקוח. כדי לקבל מושג מה לקוחות אחרים חושבים על אותה חברת ניקיון קראו תגובות באינטרנט או תשאלו קולגות שלכם ששכרו את שירותיה של חברת הניקיון. במידה ולקוח היה מסופק משירותיה של חברת הניקיון זהו סימן טוב גם לכם וגם לעסק שלכם.

פופולרי עכשיו פרסם

עוד פוסטים פופולריים
15 דברים שחייבים לדעת שמחפשים שירותי ניקיון למשרד - בלוג קאונט