בלוג קאונט


הדברת נמלים בבית פרטי

הדברת נמלים בבית פרטי

הדברת בתים פרטיים יכולה להתבצע למטרות שונות. אחת המטרות החשובות של ההדברה היא להרחיק נמלים וכך למנוע פגיעה באיכות החיים. בעזרת הדברה מקצועית אפשר להרחיק את כל סוגי הנמלים, להתגבר על בעיות מצטברות שנובעות מחוסר טיפול בחרקים במשך שנים ולהגן על חיות מחמד ובני המשפחה. בנוסף, הדברה מקצועית מאפשרת חזרה מהירה לשגרה והיא מתאימה למי שסובלים מכמויות גדולות של נמלים.

על אף האמור לעיל, לא כל חברה מסוגלת להתמודד עם הדרישות של הדברת נמלים בבית פרטי. בדיוק בגלל זה כדאי להתייחס לטיפים הבאים ולקחת אותם בחשבון:

א. בדקו באיזה חומרי הדברה משתמשים – כיום ניתן לבצע הדברת נמלים ללא ריח, על בסיס חומר צמחי ובלי צורך לעזוב את הבית. חומרי ההדברה שבהם משתמשים משפיעים באופן ישיר על האפקטיביות של הפעולה ועל סיכויי ההצלחה שלה.

ב. בררו על הסמכת המדביר – הסמכה מקצועית של מדביר נמלים מעידה על כך שהוא נמצא תחת פיקוח. הפיקוח מחייב את המדביר להשתמש בחומרים שמאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, להימנע מפגיעה בבעלי חיים אחרים ולהקפיד על הבטיחות. מבחינת הלקוח, הדבר הכי חשוב הוא לברר מראש האם יש למדביר הסמכה ובאיזה סוג של הסמכה מדובר.

ג. התאמת ההדברה לסוג הנמלים – נמלת בית מחייבת הדברה אחרת מאשר נמלי פרעה, טרמיטים, נמלת האש הקטנה וכן הלאה. הסוד הוא להתאים את סוג ההדברה לסוג הנמלים כדי למנוע מצב שבו משתמשים בחומרים כימיים לא יעילים.

המלצות על שירותי הדברה

הכי טוב לקבל המלצות על שירותי הדברה ולהתייעץ עם חברים, קרובים ובני משפחה. המלצה אובייקטיבית ממישהו שאפשר לסמוך עליו תמנע הרבה עוגמת נפש בכל הנוגע לבחירת שירותי הדברה והשוואה בין אנשי מקצוע. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שהשתמש בשירותי הדברה, ניתן להרחיב את החיפוש באמצעות המלצות וחוות דעת באתרי האינטרנט.

לסיכום, חשוב לבצע הדברת נמלים בצורה נכונה כי זו הדרך היחידה להתמודד עם הבעיה. את ההדברה מתאמים מול אנשי מקצוע לפי שיקולים כמו סוג ההסמכה, חומרי גלם והמלצות.