בלוג קאונט


רונאל פישר

רונאל פישר נולד בפתח תקווה בשנת 1967, והוא בנו של ניצול השואה יוסף פישר אשר נולד באוסטריה ושירת בפלמ״ח.רונאל פישר הוא עיתונאי, איש תקשורת, מנחה טלוויזיה וכמובן עורך דין.

לרונאל פישר ארבעה אחים נוספים, עורך הדין גדעון פישר, השחקן אמנון פישר, אסתי פישר ואחיו הבמאי דוד פישר, אשר ביים סרט על אביהם שנקרא שישה מיליון ועוד אחד.

בצה״ל שירת רונאל פישר בתור צלם בחיל חינוך במדרשת החינוך בהר גילה.

בתחום העיתונות ידוע רונאל פישר בעקבות סגנון הכתיבה הייחודי שלו. בתחילת דרכו עבד בעיתון ״חדשות״, בו כתב מספר כתבות ותחקירים שזכו  לכותרות מוחצנות ביניהן הראיון עם עמוס גלבוע שהיה למפקד גלי צה״ל. בעקבות ראיון שנערך עם רונאל פישר והכתבה שפורסמה, נאלץ עמוס גלבוע להתפטר בגלל התבטאויות אומללות וכתבת תחקיר גדולה על רחבעם זאבי המעלה ספק בגין תרומתו לצה״ל ולקרבות בהם השתתף. לאחר מכן עבד רונאל פישר בעיתון ״מעריב״ שם נזקפו לזכותו מספר תחקירים בולטים שעמד בראשם, כמו פרשת החלב בסיליקון של מחלבות תנובה, והפרשה המצערת של השמדת מנות דם שנתרמו על ידי עולים חדשים מאתיופיה.

 

על מסך הטלויזיה הופיע רונאל פישר בתוכניות רבות, כאשר ביניהן תוכניות ראיונות, תוכניות סיקור פוליטיות ואפילו תוכניות ריאליטי.

בין התוכניות שהנחה היו ׳גברים בשחור׳ עם מיקי רוזנטל, לימים חבר כנסת מטעם מפלגת העבודה ו׳פרופיל׳, אשר בה ראיין אישים שונים. כמו כן, היה שותף פישר לתכנית סיקור הבחירות בשנת 2013 של ערוץ 10. רונאל פישר השתתף גם במספר תוכניות ריאליטי כאשר הופיע בתור אורח באח הגדול באחת ממשימות התכנית בתור עורך דין. כמו כן השתתף בתור שופט בפאנל של תכנית הריאליטי ״המיזם״ בערוץ 22.

 

את הקריירה בתור עורך דין החל בשנת 2002 במשרדו של אחיו אך מאוחר יותר הקים משרד משלו וייצג מספר תיקים מפורסמים ביניהם מיקי רונזטל אשר נתבע על סרטו ׳שיטת השקשוקה׳, את העיתונאי יעקב העליון אשר הורשע בבעילת קטינה וכן את ד״ר אילן רבינוביץ בגין התביעה שהוגשה מולו על ידי משתתפי האח הגדול על כך שנתן להם כדורים פסיכיאטריים.