בלוג קאונט


אדניות עץ

אדניות עץ – איך הן יכולות להוסיף לעיצוב הבית ש�

עץ הוא חומר גלם חם שמכניס חום ויופי לכל חלל – פנימי או חיצוני. כאשר אנחנו מעצבים את הגינה שלנו אנחנו יכולים לבחור לעצב אותה כך שיהיה בה מראה טבעי ויפה בעזרת הצבה של אדניות עץ בה. אדניות אלו יכולות להיות באיכות גבוה מאוד והן יכולות להוסיף לעיצוב המותאם אישית של הבית שלכם. כאשר אתם מעצבים את הגינה שלכם אתם יכולים לבחור לעצב אותה עם מגוון מרקמים וצבעים שונים, הדרך לעשות זאת היא בחירה של צמחים שונים שתשתלו בה. אתם יכולים לבחור לשתול בגינה שלכם צמחי תבלין, שיחים וגם פרחים שונים.

אדניות עץ – טיפים לשתילת צמחים בגינה ביתית

כאשר אתם רוצים לשתול צמחים בגינה ביתית אתם יכולים לבחור לשתול אותם באדניות איכותיות כמו אדניות עץ. שתילה של צמחים צריכה לכלול גישה נוחה לצמחים לצל ולשמש. יש הרבה מאוד סוגים שונים של צמחים, כאשר צמחים מסוימים צריכים יותר שמש מצמחים אחרים שזקוקים ליותר צל. מומלץ מאוד לבדוק מה כמות הצל ומשך הזמן שיש צל בגינה שלכם ולפי זה לבחור איזה צמחים תשתלו בה. אתם יכולים לבחור לשתול בגינה שלכם צמחים מגוונים מאוד בשלל צבעים והכי חשוב לבחור לשתול אותם בהתאם לעונה שלהם.

אדניות עץ לצמחי צל

אדניות עץ יכולות להתאים מאוד לצמחי צל. צמחי צל יכולים להיות צמחים יפים מאוד שמוסיפים לכל גינה הרבה מאוד רכות והרמוניה. ככל שבגינה שלכם יהיו יותר צמחים כך העיצוב שלה יהיה יפה יותר ותוכלו ליהנות יותר מהשהייה בה במשך עונות השנה השונות. בית שיש בו גינה הוא בית שנעים יותר לחיות בו ושאיכות החיים של מי שגר בו היא גבוה יותר. עיצוב גינות בפעם הראשונה יכול להיות אתגר לא פשוט וחשוב מאוד לעצב את הגינה כך שהיא תתאים לסגנון העיצוב שאתם מעדיפים. עיצוב גינה כולל גם בחירה של פריטי ריהוט שיהיו בה כמו למשל ספסלים או שולחן אוכל לארוחות משפחתיות ואירועים חברתיים שונים שאתם חוגגים בגינה שלכם.

https://www.youtube.com/watch?v=GMZ_RiidFsQ