בלוג קאונט


מטבחים יוקרתיים – דברים קטנים שמשנים את הכל

מטבחים יוקרתיים

 

אין ספק כי אחד החללים בהם אנו מבלים שעות נוספות. במטבח אנו מכינים את המזון שאנו אוכלים מה שמשפיע רבות על הבריאות והאיזון הגופני שלנו. במטבח אנו מבלים ביחד עם הילדים, מכינים עוגיות, גלידות ופיצות בחופשים, בימי שבת ובחגים, כמובן שבמטבח אנו גם אוכלים ארוחות משפחתיות ומבלים זה לצד זה. זהו המקום לספר על חוויות, להנות אחד מהשני ובעיקר לבלות זמן איכות יחדיו. הדרך שבה המטבח שלנו מתוכנן, הופכת את הבישול לחווייתי או לחלופין גורמת לנו שלא לרצות לבלות זמן בבישול. בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים לשדרג את המטבח שלהם ולהעניק לו טאצ׳ יוקרתי, או לחלופין אנשים שמתכננים להיכנס לבית או דירה חדשים, בוחרים בעיצוב כזה שמשדרג בצורה מופלאה את השהות במטבח ואת החוויה הקולינרית.

 

מטבח יוקרהאיפה זה בא לידי ביטוי?

  • רהיטים – המטבח מורכב בדרך כלל מפינת ישיבה, כסאות ואי בו אנו מבשלים ולעתים גם יושבים יחדיו לקפה או לארוחה עם מספר אנשים מצומצם. הרהיטים אותם נבחר לשלב במטבח מאפיינים את האופי שלו בצורה ניכרת. יש רהיטים עשויים מעץ מלא איכותי המעניקים לו מיד מראה של יוקרה, עוצמה ואיכות. לעומת זאת, שולחן זכוכית בשילוב של מתכת או עץ גם הוא יכול לעשות עבודה עיצובית נפלאה.
  • אבזור- אין ספק כי המכשירים החשמליים בהם אנו בוחרים לעיצוב המטבח, משפיעים בצורה ניכרת הן על הפן העיצובי, האווירה וכמובן מייעלים ומקצרים את זמן העבודה. ככל שמכשירי החשמל איכותיים ומתקדמים יותר מבחינה טכנולוגית, כך היוקרה נראית לעין וגם מורגשת תוך כדי בזמנים שאנו מבלים במטבח. יש אנשים שבוחרים במיקסר עוצמתי, מסחטת מיצים קשה, מיקרוגל חכם וכל אלו הופכים את המטבח ליוקרתי במיוחד.
  • ריצוף וחיפויים – בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים מקרמיקה פשוטה לחיפויי זכוכית, המעניקים טאצ׳ יוקרתי למטבח. ניתן לעצב את החיפוי בכל צבע או צורה שרוצים ויחד עם זאת גם לריצוף שאנו בוחרים יש השפעה ניכרת על המטבח. פרקט או אריחי שיש מעניקים גוון יוקרתי ומיוחד למטבח שלנו.
  • כל השינויים הלו יחדיו הופכים את המטבחים ממטבחים פשוטים לסוג נדיר של מטבחים יוקרתיים