בלוג קאונט


ניקוי ספות

ניקוי ריפוד מקצועי

בוא נודה בזה, אתה פה כי הריפוד של הרהיטים שלך מלוכלך. תתקשר אלינו – אנחנו עונים מהר, נכנס, נעשה עבודה מצויינת ונצא, עכשיו הספה שלך ושאר הרהיטים נקיים.

הרהיטים בבית שלכם הגיעו לשם כי אהבתם אותם מספיק כדי לקנות אותם. כמו דברים אישיים, פריטים בבית מקבלים גם הם ערך סנטימנטלי. הכיסאות, הספות, המיטות וכל שאר הרהיטים שנעשה בהם שימוש על ידכם ועל ידי משפחתכם במהלך השנים, שבמהלכן נושאים עימם מידה מסוימת של ערך נוסטלגי וחיבור אישי.
אבל יחד עם כל הסנטימנטליות הזאת מגיעים גם כמה דברים שאולי לא תרצו לחשוב עליהם יותר מידי. ניקוי הריפוד הוא משהו שאולי תרצו להשאיר עמוק בתוך הראש. באר שבע היא עיר מלאה באנשים ובתוכה תוכלו למצוא כמה בתים ורהיטים יפהפיים באותה מידה. מה יכול לפגוע בכל היופי הזה ואפילו להוריד מהערך של אותם רהיטים אתם שואלים? במילה אחת, הזנחה.

ניקוי ריפוד של רהיטים זו משימה שאנו מתגאים בה במיוחד. כמו כל עבודות הניקוי שלנו, אנחנו עובדים על רהיטי ביתכם עם המון אהבה, עדינות וביעילות מקצועית. אנו משתמשים בחומרי ניקוי אורגניים מוסמכים כאשר אנחנו חושבים על בטיחותך ונוחיותך על מנת שתוכל ליהנות מבית עם רהיטים נקיים ורעננים מבלי למלא את הבית בריחות רעילים וחומרים מסוכנים.

הרבה חושבים כי ניקוי הריפודים לא אמור להיות הדבר הראשון בסדר העדיפויות שלנו. גם אם הרהיטים שלנו לא נראים לנו מלוכלכים, אין זה אומר שאין עליהם אבק ולכלוך. בכדי לדאוג באמת לרהיטים שלכם יש צורך בניקיון יסודי ומקצועי לפחות פעם בכמה שנים.

גם אם הבריאות שלכם אינה הדאגה הראשונה שלכם, "בריאות ההשקעות" שלכם צריכה להיות. בגלל שהרהיטים שלנו גרים איתנו אנחנו נוטים לשכוח את המחיר ההתחלתי שהשקענו בהם, אך הוצאה קטנה מידי פעם שתדאג ל"בריאות" הרהיטים שלכם תהיה משתלמת יותר מאשר למכור את הרהיטים ולקנות חדשים.

אנחנו יכולים לטפל בכל החומרים שאתם יכולים למצוא במנהטן או אפילו בכל מדינת ניו יורק! החל מכותנה ועד עור, חומרים טבעיים עד סינתטיים. כל רהיטי ביתך יכולים להיות נקיים ורעננים שוב בעזרת הטיפול שלנו.

המנקים המקצועיים שלנו יעשו ניקוי עמוק לספה שלך, ירפדו מחדש חלקים שחוקים או פגומים. אנחנו אפילו נעשה חיטוי, נעצב מחדש ונעבוד קשה על כתמים קשים להסרה כך שתוכל להסתכל על הרהיטים בתחושה מחודשת שתשאל את עצמך מדוע בחרת דווקא ברהיטים אלו מההתחלה כשהיו סביבך כל כך הרבה אפשרויות אחרות של ספות, כיסאות וכו'. תן לנו להיות מנקי הריפוד שלך בבאר שבע. תיצור איתנו קשר בהקדם האפשרי על מנת שנתחיל!