בלוג קאונט


גרניט

5 סיבות לקנות משטחי שיש גרניט

משטחי השיש במטבח מבצעים מספר פונקציות שאינן סתם לוגיסטיות. בעוד שאתם רוצים משטחים שיכולים להחזיק למשך זמן ובכל העבודות שהמטבח שלך יעביר אותם, אתם גם רוצים משהו שלא רק תאהבו להסתכל עליו ביום יום, אלא גם משהו שתהיו גאים להראות לאורחים שלכם.

משטחי גרניט הם מהטובים ביותר בכל הקשור לעמידות של חומרים נשפכים, לחץ וטמפרטורות קיצוניות והם בין המשטחים האלגנטיים ביותר שתוכלו למצוא.

הם מובילים ברוב החזיתות.

משטחי שיש גרניט הם בין הבחירות המובילות ביותר עבור בעלי בתים בכל רחבי העולם, וקל לראות למה כשמסתכלים על תמונות של משטחי שיש שהותקנו זה עתה או צופים בהם חוטפים מכות ממחבתות חמות או ארוחה חגיגית. יש המון סיבות לאהוב משטח גרניט. אבל צמצמנו את הרשימה ל -5 החשובים:

סגנון

בראש ובראשונה משטחי גרניט מסוגננים, אלגנטיים ונאים. לעתים קרובות הם מגיעים במגוון צבעים, כהים וגם בהירים, והגרניט עצמו הוא ייחודי להפליא. למרות קווי הדמיון, אין שני חלקי גרניט זהים זה לזה, מה שאומר שהמשטח שלכם, ייחודי לחלוטין לביתכם. וזה משהו שצריך להתגאות בו והוא יתרון ענק עבור חובבי סגנון.

ערך

למרות שאתם יכולים להיות בביתכם לנצח, אנשים רבים בודקים כל הזמן דרכים לוודא שהם עוזבים את ביתם עם ערך רב יותר מאשר כשהם נכנסו אליו. רובנו בסופו של דבר עוברים דירה לפחות פעם אחת עבור משרות, הזדמנויות חדשות או סיבות אחרות. משטחי גרניט מעלים באופן מיידי את ערך הבית שלכם בהערכות והן יתרון כשאתם רוצים למכור אותם.

עמידות

גרניט הוא בין האפשרויות העמידות ביותר שתוכלו לקבל עבור משטחי מטבח. הם עמידים בפני שריטות או נזק גופני, עמידים בפני חום או קור קיצוני, והם אינם מוכתמים כאשר נשפך עליהם נוזל. תוכלו אפילו לקבל הגנה נוספת באמצעות איטום אשר ייתן עוד שנים רבות של עמידות למוצר.

השקעה ארוכת טווח

משטחי חומר למינציה או מעשה ידי אדם יוחלפו מספר פעמים במהלך זמן השימוש בעוד גרניט יכול להחזיק מעמד 30 שנה ומעלה לפני שיהיה צורך לבצע תחזוקה או החלפה מכל סוג שהוא. משמעות הדבר היא שאתם חוסכים כסף בטווח הרחוק בדמי קבלן או עלויות חומר.

עמיד לחיידקים

משטחי גרניט נקיים. משטחים נקבוביים יותר יכולים להכיל חיידקים, אפילו לאחר שטיפה, שמתחפרים לחומר המהיר יותר של השיש. מכיוון שמשטחי גרניט אינם קלים להכתמה, הם גם אינם מחזיקים חיידקים, במיוחד אם הם אטומים.

שאלות קשורות

כיצד אוכל לבחור משטח שיש?

כשאתה בוחן את האפשרויות שלך לתבנית צבע במשטחי גרניט, שהולך להיות עצום, אחת הדרכים הטובות ביותר להחליט על סגנון היא להתאים את משטחי השיש לעיצוב הארונות הקיים או למוטיב הקיר הקיים. התאמת הגרניט לארונות שלך, עם גוון כהה מעט יותר, ייתן מראה נהדר למטבח.

האם גרניט אחד טוב יותר מאחר?

איזה צבע גרניט תבחר תלוי במטבח ובסגנון שלך. גרניט כהה הוא תמיד גישה בטוחה ברוב המטבחים וגרניט אפור הוא בין צבעי הגרניט המגוונים ביותר. למטבחים בהירים יותר, גרניט לבן טהור, שהוא נדיר, הוא אפשרות יפה במיוחד.

משטחי גרניט הם השקעה נהדרת עבור המטבח שלכם והאפשרויות של מה שתוכלו לעשות איתם וכיצד הם יכולים להעלות את ערך הבית שלכם הן אינסופיות.

אם אתם מחפשים משטחי שיש חדשים, הגרניט והשיש הטובים ביותר זה המקום המושלם להתחיל בו. מה שהופך את הבתים  ליפים במשך למעלה מחמישים שנה זה שאנו, שיש קסם המים, מתחייבים להפוך את חלומות המטבח וחדר האמבטיה שלכם למציאות. שיפוץ המטבח שלכם או חדרי האמבטיה יכול להיות מהמם וכמומחים בשיפוצים, אנחנו כאן כדי לעזור. מגרניט, שיש, קוורץ ו חרסינה – אנו נכסה אתכם, והמעצבים שלנו יעזרו לכם לבחור את הפתרון הטוב ביותר עבור  הבית שלכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת התייעצות  חינם לגבי פרויקט השיפוץ שלכם!