בלוג קאונט


ספסלי גינה

ספסלי גינה

מחפשים דרך נפלאה לעצב את הגינה שלכם? מתלבטים לגבי פתרון אחסון נוח? בא לכם פינת זולה משפחתית מגניבה בה תוכלו להיזרק, לקרוא איזה ספר על כוס קפה או רוצים לארגן מחדש את מערכת הישיבה בפרגולה או במרפסת? בעזרת קשת רחבה של ספסלי גינה ורהיטי גן תוכלו לעשות זאת בקלות.

 

כיצד ניתן לשלב את ספסלי הגינה בכל פינה?

ראשית כל תוכלו לבחור במיקום של ספסל נדנדה לגינה. ספסלי נדנדה לא רק נוחים ומאפשרים להעביר את שעות הפנאי בהנאה רבה, הם גם פתרון תעסוקה לילדים ומאפשר לנו לארח כמות גדולה יותר של אנשים שכן מצד אחד לא נראה כאילו אנשים הולכים לשבת על הספסל, זאת משום שספסלי נדנדה נראים כמו חפץ נוי לכל דבר או רהיט אם תרצו אך מצד שני אנשים מתמגנטים ויושבים עליהם בהנאה רבה מה שלמעשה חוסך לנו מקום ישיבה די גדול, זאת משום שעל ספסלי נדנדה יכולים לשבת בין 2-5 אנשים, תלוי בגודל הספסל. את ספסלי הנדנדה לגינה ניתן למקם בפרגולה, במרפסת ואפילו על הדשא רק חשוב לוודא שהם עמידים מבחינת סוג העץ שלהם לתנאי מזג אוויר חיצוניים.

 

ספסלי גינה נוספים, פופולאריים לא פחות מספסלי הנדנדה הם ספסלי זולה נמוכים אותם מרפדים בכריות צבעוניות מגניבות ומקבלים פינה ישיבה לגינה ממש כמו בגן אירועים יוקרתי.

 

ספסל גינה יתרונות

  1. חיסכון במקום ישיבה – מכיון ועל הספסל יש מרחב והוא נחשב לגדול באופן יחסי, אנו חוסכים מקום של כיסאות פלסטיק שכבר לא נראים כרהיט הדקורטיבי ביותר בשוק כמו לפני 50 שנה בערך.
  2. עיצוב – בעזרת ספסלי גינה, במיוחד ספסלים עשויים מעץ מלא, אדני רכבת או שילוב של חומרי גלם מעניקים מראה עיצובי יוצא דופן לגינה שלנו.
  3. נוחות – בעבר ספסלים לא היו כל כך נוחים לישיבה אך היום בעקבות שיפור בטכנולוגיה, ספסלים הפכו להיות יותר ויותר נוחים ומלבד זאת, ניתן לשלב עליהם כריות נוי מפנקות.

 

 

אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של ספסלים לגינה בכל מיני צורות ובכל מיני גדלים, אלה ישדרגו משמעותית את גינתכם מבחינה עיצובית ופונקציונלית.